| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| پاره شدن | سرد/گرم |
|---|---|
| نوع جوهر | جوهر DTF |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥100% |
| قابلیت کشش | بالا |
| ضخامت | 75 میکرون |
| ویژگی | محیط دوستانه |
|---|---|
| تضمین | 12 ماه |
| چاپگر مناسب | چاپگر DTF |
| کیفیت چاپ | کیفیت بالا |
| رنگ | CMYKW |
| تمومش کن | مات |
|---|---|
| روش پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| چاپ | دیجیتال |
| مقدار | 50000 رول در هفته |
| رنگ | سفید/شفاف |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| روش پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
|---|---|
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| پوشش | 4-5 لایه |
| حداقل سفارش | 100 |
| چاپ | دیجیتال |
| بسته بندی | دو |
|---|---|
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| زمان چاپ | 1 روز |
| رنگ | سفید/شفاف |
| مقدار | 50000 رول در هفته |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
|---|---|
| چاپ | دیجیتال |
| زمان چاپ | 1 روز |
| ضخامت | 75 میکرون |
| نوع | براق / مات |
| پاره شدن | سرد/گرم |
|---|---|
| زمان چاپ | 1 روز |
| ضخامت | 75 میکرون |
| قابلیت کشش | بالا |
| چاپ | دیجیتال |