| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| تضمین | 12 ماه |
|---|---|
| چاپگر مناسب | چاپگر DTF |
| دوام | دوام طولانی |
| کدورت | بالا |
| رنگ | CMYKW |
| مواد | TPU |
|---|---|
| اطلاعات بسته | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 20 کیلوگرم |
| مدت زمان نگهداری | معمولاً 12 ماه در مکانی خنک و خشک نگهداری می شود |
| نقطه نرم شدن | 80-100 درجه سانتی گراد (176-212 درجه فارنهایت) |
| سازگاری با پارچه | با پارچه های پنبه ای، پلی استر، نایلون و ترکیبی به خوبی کار می کند و چسبندگی قوی و چاپ های بادوام را |
| اندازه | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| نوع جوهر | بر پایه آب |
| کیفیت | بالا |
| کدورت | بالا |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| مواد | PET |
|---|---|
| رنگ | سفید/شفاف |
| زمان چاپ | 1 روز |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| پوشش | 4-5 لایه |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| نوع | براق / مات |
|---|---|
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| رنگ | طلا و برش |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| استفاده های خاص برای محصول | پارچه، هنر، صنایع دستی |
|---|---|
| مواد | TPU |
| درخواست | چاپ DTF |
| رنگ | سفید |
| اطلاعات بسته | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 20 کیلوگرم |
| مواد | PET |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| اندازه | 30cm*100m |
| پوشش | 4-5 لایه |
| تمومش کن | مات |