| اندازه ذرات | 5-20 میکرون |
|---|---|
| بستر چاپ | کاغذ، مقوا، کاغذ پوشش داده شده |
| کدورت | کدورت بالا |
| انتقال جوهر | عالی بود |
| درخواست | چاپ آفست |
| ضخامت | 75um برای CMYK + سفید مستقیم به جوهر فیلم |
|---|---|
| نوع پوست | پوست کردن سرد/گرم |
| اندازه | 33cm*100m |
| زمان انتقال | 6 تا 12 |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
|---|---|
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
| کیفیت | بالا |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| ویسکوزیته | بالا |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
| سوالات متداول | انواع سطوحی که می تواند به آن بچسبد، سازگاری با محیط زیست، برنامه های کاربردی در فضای باز، شرایط پرد |
|---|---|
| گزینه های پایان سطح | پوشش براق یا مات |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
| دوام | دوام طولانی |
| بسته بندی و حمل و نقل | بسته بندی دقیق، محصور شده در بسته بندی محافظ، به طور ایمن در یک جعبه مقوایی مستحکم و سفارشی قرار داد |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| نوع | درخشان |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| شفافیت | شفاف |
| مواد | پلی استر |
| کاهش درخشش | تا 85% |
| درخواست | برچسب های داخلی و خارجی، تبلیغات، بسته بندی |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش پخت | قرار گرفتن در معرض نور UV |
| رنگ | سفید |