| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دوام | دوام طولانی |
| مواد | پلیمر |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| سختی | بالا |
| مواد | پلیمر |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| سختی | بالا |
| مواد | پلیمر |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| سختی | بالا |
| روش پخت | نور فرابنفش |
|---|---|
| رنگ | CMYKW+V |
| کیفیت | بالا |
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
|---|---|
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| رنگ | CMYKW+V |
| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| خواص ترموپلاستیک | در صورت گرم شدن با پارچه ها ذوب و پیوند می یابد و چسبندگی قوی و ماندگار را فراهم می کند. |
|---|---|
| انعطاف پذیری بالا | انعطاف پذیری پارچه را پس از خشک شدن حفظ می کند و از ترکیدن یا پوست شدن جلوگیری می کند |
| مناسب برای پوشاک با کارایی بالا | مناسب برای لباس ورزشی ، لباس های فعال و سایر لباس هایی که نیاز به انعطاف پذیری دارند |
| پاک کردن پایان | یک لایه شفاف فراهم می کند که ظاهر طراحی چاپی را تغییر نمی دهد |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
|---|---|
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| ضخامت | 75um برای CMYK + سفید مستقیم به جوهر فیلم |
|---|---|
| نوع پوست | پوست کردن سرد/گرم |
| اندازه | 33cm*100m |
| زمان انتقال | 6 تا 12 |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |