| پودر | DTF |
|---|---|
| پوست کندن | گرم |
| مشخصات | 30cm*100m |
| ضخامت | 75 میکرون |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول/کارتون یا 4 رول/کارتون |
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
|---|---|
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| چاپ | دیجیتال |
| ضخامت | 75 میکرون |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
|---|---|
| نوع | براق / مات |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| چاپ | دیجیتال |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
|---|---|
| پوشش | 4-5 لایه |
| مقاومت در برابر اشک | قوی |
| درخواست | چاپ فیلم |
| مواد | پلی استر |
| جوهر چاپ | CMyk+w |
|---|---|
| اندازه | 60cm*100m |
| پوست کندن | سرد / گرم / فوری |
| ضخامت | 75 مایل |
| بسته بندی | 2 رول/کارتن |
| نوع | براق / مات |
|---|---|
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| مواد | PET |
|---|---|
| رنگ | سفید/شفاف |
| زمان چاپ | 1 روز |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| پوشش | 4-5 لایه |
| مواد | پلی استر |
|---|---|
| رنگ | سفید/شفاف |
| زمان چاپ | 1 روز |
| اندازه | A4 |
| پوشش | 4-5 لایه |
| سطح_پایان | درخشان |
|---|---|
| عرض | 60 سانتی متر |
| نام محصول | فیلم DTF |
| طول | 100 متر |
| رنگ | شفاف |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
|---|---|
| چاپ | دیجیتال |
| زمان چاپ | 1 روز |
| ضخامت | 75 میکرون |
| نوع | براق / مات |