| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| چاپگر | چاپگر UV DTF |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
|---|---|
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
|---|---|
| روش چاپ | چاپ UV |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| مواد | چسب PET |
| دوام | دوام طولانی |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| روش چاپ | چاپ UV |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| ویسکوزیته | بالا |
| کدورت | مات |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| سوالات متداول | انواع سطوحی که می تواند به آن بچسبد، سازگاری با محیط زیست، برنامه های کاربردی در فضای باز، شرایط پرد |
|---|---|
| گزینه های پایان سطح | پوشش براق یا مات |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
| دوام | دوام طولانی |
| بسته بندی و حمل و نقل | بسته بندی دقیق، محصور شده در بسته بندی محافظ، به طور ایمن در یک جعبه مقوایی مستحکم و سفارشی قرار داد |
| روش چاپ | چاپ UV |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |