| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| قابلیت شستشو | عالی بود |
|---|---|
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| سیستم تامین جوهر | سیستم عرضه ی مستمر جوهر |
|---|---|
| رنگ | W+V+CMYK |
| مدل | چاپگر DTF |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| مقدار هد چاپ | دو برابر |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| رنگ | سفید سیاه |
|---|---|
| مدت زمان نگهداری | حداکثر 18 ماه هنگام ذخیره در یک مکان خنک و خشک |
| دمای پخت | در پخت درجه حرارت 160-180 درجه سانتیگراد (320-350 درجه فارنهایت) مؤثر است. |
| نوع پودر | پودر چسبنده ذوب گرم برای چاپ DTF |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |