| مواد | پودر مبتنی بر TPU با کیفیت بالا (پلی اورتان ترموپلاستیک) |
|---|---|
| دوام | چاپ های ماندگار و بادوام را فراهم می کند که در برابر سایش و پارگی مقاومت می کنند |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیری برتر را ارائه می دهد ، اطمینان حاصل می کند که چاپ با گذشت زمان شکسته ، لایه برداری یا م |
| تماس نرم | بعد از پخت ، احساس نرم و راحت روی پارچه می گذارد ، ایده آل برای کاربردهای پوشیدنی است |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| روش چاپ | چاپ UV |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مشخصات | 60cm*100m |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| سطح | براق، مات |
| چاپگر | اپسون L1800 L805 |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| دفع حرارت | تا 80% |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |