| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر مواد شیمیایی خفیف که معمولاً در تمیز کردن پارچه استفاده می شود |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | می تواند در حین پخت و شستشو در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند |
| مقاوم در برابر مواد شوینده | چاپ ها با وجود قرار گرفتن در معرض مواد شوینده لباسشویی مشترک پر جنب و جوش هستند |
| ضد خش | چاپ ها به راحتی خراشیده یا محو نمی شوند و یک پایان حق بیمه را حفظ می کنند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| بدون لایه برداری | تضمین می کند که طراحی از طریق کشش و خم شدن دست نخورده باقی می ماند |
|---|---|
| انعطاف پذیری | چاپ های قابل کشش را فراهم می کند ، و اطمینان از راحتی بدون آسیب رساندن به طرح را فراهم می کند |
| پیوند قوی | ایده آل برای چاپ های طولانی مدت در انواع مختلف نساجی |
| پایان انعطاف پذیر | بعد از پخت بدون لکه های سخت یا خشن ، لمس نرم می گذارد |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| ضخامت | 75 میکرون |
|---|---|
| نوع ماده | فیلم |
| شفافیت | بالا |
| تمومش کن | درخشان |
| مواد | پلی استر |
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
|---|---|
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| A1 | SWONDER SW04 مواد چاپی UV طراحی شده است برای کار بر روی سطوح مختلف از جمله پلاستیک، شیشه، فلز و انوا |
|---|---|
| A4 | شرایط پرداخت برای خرید SWONDER SW04 مواد چاپی UV T / T (تحویل تلگراف) و L / C (نامه اعتباری) است. ای |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| پشتیبانی فنی و خدمات | پشتیبانی فنی و خدمات جامع، مستندات دقیق، سؤالات متداول، راهنماهای آموزشی، کمک شخصی، نکات نگهداری خدم |
| Q4 | شرایط پرداخت برای خرید مواد چاپ UV SWONDER SW04 چیست؟ |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
|---|---|
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| رنگ | CMYKW+V |
| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| جوهر | جوهر UV CMYKW+VANISH |
|---|---|
| درخواست | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک |
| تمیز کردن سر چاپ | خودکار |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| مصرف برق | 1.5 کیلو وات |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |