| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| روش پخت | نور فرابنفش |
|---|---|
| رنگ | CMYKW+V |
| کیفیت | بالا |
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| Wash Resistance | Highly resistant to multiple washes, ensuring the design stays intact and vibrant |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | 3.2 متر × 1.6 متر |
| وضوح چاپ | بدون تخریب می تواند دمای بالا از 160-180 درجه سانتیگراد (320-350 درجه فارنهایت) را تحمل کند |
| سازگاری | با جوهر های DTF و فیلم انتقال DTF به طور کامل کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |