| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| درخواست | برچسب های داخلی و خارجی، تبلیغات، بسته بندی |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش پخت | قرار گرفتن در معرض نور UV |
| رنگ | سفید |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| رنگ | CMYKW+V |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
|---|---|
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
| کیفیت | بالا |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| ویسکوزیته | بالا |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
|---|---|
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| جوهر | جوهر UV CMYKW+VANISH |
|---|---|
| درخواست | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک |
| تمیز کردن سر چاپ | خودکار |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| مصرف برق | 1.5 کیلو وات |
| نوع | درخشان |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| شفافیت | شفاف |
| مواد | پلی استر |
| کاهش درخشش | تا 85% |
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
|---|---|
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
|---|---|
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| رنگ | CMYKW+V |
| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
| روش پخت | نور فرابنفش |