| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| گزینه های بسته بندی | در اندازه 1 کیلوگرم ، 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم موجود است. |
|---|---|
| مواد | پایه TPU با کیفیت بالا (پلی اورتان ترموپلاستیک) |
| سازگاری با جوهر | کاملاً با جوهر سفید + cmyk dtf کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| زمان تحویل | ۱ تا ۳ روز |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مشخصات | 60cm*100m |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| سطح | براق، مات |
| چاپگر | اپسون L1800 L805 |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| مواد | TPU |
|---|---|
| رنگ | سفید سیاه |
| درخواست | بعد از چاپ طرح بر روی فیلم DTF و درمان برای پیوند چاپ به پارچه اعمال می شود |
| قدرت چسبندگی | چسبندگی بالا به پارچه های روشن و تیره، اطمینان از چاپ طولانی مدت |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| DTF Film Compatibility | Ideal for use with DTF transfer film |
|---|---|
| اندازه ذرات | در نمرات ریز ، متوسط و درشت برای برنامه های متنوع موجود است |
| رنگ | پودر شفاف با چسبندگی و پوشش با کیفیت بالا |
| بسته بندی | بسته بندی ، بسته بندی هوایی برای حفظ یکپارچگی پودر |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |