| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سیستم تامین جوهر | سیستم عرضه ی مستمر جوهر |
|---|---|
| رنگ | W+V+CMYK |
| مدل | چاپگر DTF |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| مقدار هد چاپ | دو برابر |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| رنگ | سفید سیاه |
|---|---|
| مدت زمان نگهداری | حداکثر 18 ماه هنگام ذخیره در یک مکان خنک و خشک |
| دمای پخت | در پخت درجه حرارت 160-180 درجه سانتیگراد (320-350 درجه فارنهایت) مؤثر است. |
| نوع پودر | پودر چسبنده ذوب گرم برای چاپ DTF |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| ابعاد | 35*45CM |
|---|---|
| نوع رسانه | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک و غیره |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| رنگ | CMYKW+V |
|---|---|
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
| خواص ترموپلاستیک | در صورت گرم شدن با پارچه ها ذوب و پیوند می یابد و چسبندگی قوی و ماندگار را فراهم می کند. |
|---|---|
| انعطاف پذیری بالا | انعطاف پذیری پارچه را پس از خشک شدن حفظ می کند و از ترکیدن یا پوست شدن جلوگیری می کند |
| مناسب برای پوشاک با کارایی بالا | مناسب برای لباس ورزشی ، لباس های فعال و سایر لباس هایی که نیاز به انعطاف پذیری دارند |
| پاک کردن پایان | یک لایه شفاف فراهم می کند که ظاهر طراحی چاپی را تغییر نمی دهد |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| مقاومت در برابر شستشو | مقاوم در برابر محو شدن و سایش ، حتی پس از شستشوی چندگانه |
|---|---|
| حفاظت از اشعه ی UV | در برابر آسیب UV مقاومت می کند ، و یکپارچگی رنگ چاپی را حفظ می کند |
| مقاوم در برابر سایش | چاپ ها را حتی پس از قرار گرفتن در معرض اصطکاک به دنبال جدید نگه می دارد |
| ضد آب | یکپارچگی را در محیط های مرطوب یا مرطوب حفظ می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| نوع جوهر | جوهر UV |
|---|---|
| اندازه چاپ | 3.2 متر × 1.6 متر |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| رابط | USB، اترنت |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |