| کیفیت چاپ | کیفیت بالا |
|---|---|
| کدورت | بالا |
| تضمین | 12 ماه |
| دوام | دوام طولانی |
| سرعت چاپ | سریع |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| چاپ | دیجیتال |
|---|---|
| نوع | براق / مات |
| نوع جوهر | جوهر DTF |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥100% |
| قابلیت کشش | بالا |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری با پارچه | با پارچه های پنبه ای، پلی استر، نایلون و ترکیبی به خوبی کار می کند و چسبندگی قوی و چاپ های بادوام را |
|---|---|
| ضخامت | 80 تا 100 ميکرو |
| ذخیره سازی | مکان خنک و خشک |
| اطلاعات بسته | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 20 کیلوگرم |
| مواد | TPU |
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
|---|---|
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| نوع | براق / مات |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
|---|---|
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
| قابلیت کشش | بالا |
| چاپ | دیجیتال |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |