| مدت زمان نگهداری | 24 ماه |
|---|---|
| ویژگی | 100% ایمن، حفاظت از محیط زیست، بدون هیچ گونه مواد مضر |
| چاپگر | DTF |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| پوشش | 4-5 لایه |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| مواد | پلیمر |
|---|---|
| نوع چسب | ذوب داغ |
| نوع | پودر |
| دما را فشار دهید | 130-150 درجه سانتی گراد / 266-302 درجه فارنهایت |
| اطلاعات بسته | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 20 کیلوگرم |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| نوع | درخشان |
|---|---|
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| شفافیت | شفاف |
| مواد | پلی استر |
| کاهش درخشش | تا 85% |
| درخواست | برچسب های داخلی و خارجی، تبلیغات، بسته بندی |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش پخت | قرار گرفتن در معرض نور UV |
| رنگ | سفید |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| دفع حرارت | تا 80% |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
|---|---|
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| رنگ | CMYKW+V |
| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
|---|---|
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |