| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
| تضمین | 12 ماه |
|---|---|
| اندازه | 1000 میلی لیتر |
| ویژگی | محیط دوستانه |
| کیفیت | بالا |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| مواد | PET |
|---|---|
| رنگ | سفید/شفاف |
| زمان چاپ | 1 روز |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| پوشش | 4-5 لایه |
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
|---|---|
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| ضخامت | 75 میکرون |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| نوع | براق / مات |
|---|---|
| چاپ | دیجیتال |
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| جوهر چاپ | CMyk+w |
|---|---|
| اندازه | 60cm*100m |
| پوست کندن | سرد / گرم / فوری |
| ضخامت | 75 مایل |
| بسته بندی | 2 رول/کارتن |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |