| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
| رنگ | CMYKW |
|---|---|
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| نوع جوهر | بر پایه آب |
| اندازه | 1000 میلی لیتر |
| کیفیت چاپ | کیفیت بالا |
| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
|---|---|
| پاره شدن | سرد/گرم |
| چاپ | دیجیتال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥100% |
| قابلیت کشش | بالا |
| چاپ | دیجیتال |
|---|---|
| نوع | براق / مات |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
|---|---|
| قابلیت کشش | بالا |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| کیفیت | بالا |
|---|---|
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| کیفیت چاپ | کیفیت بالا |
| چاپگر مناسب | چاپگر DTF |
| تضمین | 12 ماه |
| رنگ فیلم | پاک شده |
|---|---|
| اندازه رول | 60cm*100m |
| ضخامت | 75 میکرون/100 میکرون |
| پودر | چسب ذوب گرم |
| جوهر چاپ | CMyk+w |