| ابعاد | 35*45CM |
|---|---|
| نوع رسانه | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک و غیره |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| خواص ترموپلاستیک | در صورت گرم شدن با پارچه ها ذوب و پیوند می یابد و چسبندگی قوی و ماندگار را فراهم می کند. |
|---|---|
| انعطاف پذیری بالا | انعطاف پذیری پارچه را پس از خشک شدن حفظ می کند و از ترکیدن یا پوست شدن جلوگیری می کند |
| مناسب برای پوشاک با کارایی بالا | مناسب برای لباس ورزشی ، لباس های فعال و سایر لباس هایی که نیاز به انعطاف پذیری دارند |
| پاک کردن پایان | یک لایه شفاف فراهم می کند که ظاهر طراحی چاپی را تغییر نمی دهد |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| مقاومت در برابر مواد شیمیایی | مقاوم در برابر مواد شیمیایی خفیف که معمولاً در تمیز کردن پارچه استفاده می شود |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | می تواند در حین پخت و شستشو در برابر درجه حرارت بالا مقاومت کند |
| مقاوم در برابر مواد شوینده | چاپ ها با وجود قرار گرفتن در معرض مواد شوینده لباسشویی مشترک پر جنب و جوش هستند |
| ضد خش | چاپ ها به راحتی خراشیده یا محو نمی شوند و یک پایان حق بیمه را حفظ می کنند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| مقاومت در برابر شستشو | مقاوم در برابر محو شدن و سایش ، حتی پس از شستشوی چندگانه |
|---|---|
| حفاظت از اشعه ی UV | در برابر آسیب UV مقاومت می کند ، و یکپارچگی رنگ چاپی را حفظ می کند |
| مقاوم در برابر سایش | چاپ ها را حتی پس از قرار گرفتن در معرض اصطکاک به دنبال جدید نگه می دارد |
| ضد آب | یکپارچگی را در محیط های مرطوب یا مرطوب حفظ می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| بدون لایه برداری | تضمین می کند که طراحی از طریق کشش و خم شدن دست نخورده باقی می ماند |
|---|---|
| انعطاف پذیری | چاپ های قابل کشش را فراهم می کند ، و اطمینان از راحتی بدون آسیب رساندن به طرح را فراهم می کند |
| پیوند قوی | ایده آل برای چاپ های طولانی مدت در انواع مختلف نساجی |
| پایان انعطاف پذیر | بعد از پخت بدون لکه های سخت یا خشن ، لمس نرم می گذارد |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |