| نوع جوهر | جوهر UV |
|---|---|
| اندازه چاپ | 3.2 متر × 1.6 متر |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| رابط | USB، اترنت |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| وزن | 80 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 35*45CM |
| منبع برق | AC220V/50HZ |
| سر چاپ | XP600 / I1600/I3200 |
| رابط | USB، اترنت |
| تضاد | کنتراست بالا |
|---|---|
| جوهر | CMyk+w |
| نوع | فیلم |
| قطعنامه | تعريف بالا |
| مقاومت در برابر خراش | ضد خش |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| رنگ | طلا و برش |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| نوع جوهر | جوهر UV |
|---|---|
| اندازه چاپ | 600 میلی متر |
| سر چاپ | XP600 / I1600/I3200 |
| رنگ جوهر | CMyk+w |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| ابعاد | 35*45CM |
|---|---|
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| وزن | 80 کیلوگرم |
| رابط | USB، اترنت |
| نوع رسانه | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک و غیره |
| اندازه | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 20 کیلوگرم |
|---|---|
| مواد | TPU |
| رنگ | سفید سیاه |
| ضخامت | 80 تا 100 ميکرو |
| جزئیات بسته بندی | 1kg/5kg/25kg/ بسته بندی |
| رنگ | CMYKW+V |
|---|---|
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |