| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Printing Method | UV Printing |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| درخواست | برچسب های داخلی و خارجی، تبلیغات، بسته بندی |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش پخت | قرار گرفتن در معرض نور UV |
| رنگ | سفید |
| مواد | پودر مبتنی بر TPU با کیفیت بالا (پلی اورتان ترموپلاستیک) |
|---|---|
| دوام | چاپ های ماندگار و بادوام را فراهم می کند که در برابر سایش و پارگی مقاومت می کنند |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیری برتر را ارائه می دهد ، اطمینان حاصل می کند که چاپ با گذشت زمان شکسته ، لایه برداری یا م |
| تماس نرم | بعد از پخت ، احساس نرم و راحت روی پارچه می گذارد ، ایده آل برای کاربردهای پوشیدنی است |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| نوع چسب | ذوب داغ |
|---|---|
| تمومش کن | مات |
| گزینه های بسته بندی | 1 کیلوگرم، 5 کیلوگرم، 10 کیلوگرم |
| نوع محصول | پودر |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| رنگ | CMYKW+V |
|---|---|
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| رنگ | CMYKW+V |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| چسبندگی عالی | پیوند قوی به پارچه های سبک و تاریک |
|---|---|
| چاپهای انعطاف پذیر | حفظ ارتجاعی چاپ ، جلوگیری از ترک خوردگی یا لایه برداری |
| مقاومت در برابر کشش | مناسب برای پارچه های انعطاف پذیر مانند لباس ورزشی و لباس فعال |
| چسبندگی زیاد به پلی استر و پنبه | با الیاف طبیعی و مصنوعی خوب کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |