| نوع جوهر | جوهر UV |
|---|---|
| اندازه چاپ | 3.2 متر × 1.6 متر |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| رابط | USB، اترنت |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| وزن | 80 کیلوگرم |
|---|---|
| ابعاد | 35*45CM |
| منبع برق | AC220V/50HZ |
| سر چاپ | XP600 / I1600/I3200 |
| رابط | USB، اترنت |
| سیستم تامین جوهر | سیستم عرضه ی مستمر جوهر |
|---|---|
| رنگ | W+V+CMYK |
| مدل | چاپگر DTF |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| مقدار هد چاپ | دو برابر |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| رنگ | طلا و برش |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| مواد | پلیمر |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| سختی | بالا |
| مواد | پلیمر |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| سختی | بالا |
| مواد | TPU |
|---|---|
| رنگ | سفید سیاه |
| درخواست | بعد از چاپ طرح بر روی فیلم DTF و درمان برای پیوند چاپ به پارچه اعمال می شود |
| قدرت چسبندگی | چسبندگی بالا به پارچه های روشن و تیره، اطمینان از چاپ طولانی مدت |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| DTF Film Compatibility | Ideal for use with DTF transfer film |
|---|---|
| اندازه ذرات | در نمرات ریز ، متوسط و درشت برای برنامه های متنوع موجود است |
| رنگ | پودر شفاف با چسبندگی و پوشش با کیفیت بالا |
| بسته بندی | بسته بندی ، بسته بندی هوایی برای حفظ یکپارچگی پودر |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |