| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| روش چاپ | چاپ UV |
| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
|---|---|
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| Wash Resistance | Highly resistant to multiple washes, ensuring the design stays intact and vibrant |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما | 3.2 متر × 1.6 متر |
| وضوح چاپ | بدون تخریب می تواند دمای بالا از 160-180 درجه سانتیگراد (320-350 درجه فارنهایت) را تحمل کند |
| سازگاری | با جوهر های DTF و فیلم انتقال DTF به طور کامل کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| ویسکوزیته | بالا |
| کدورت | مات |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
|---|---|
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |