| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| ابعاد | 35*45CM |
|---|---|
| نوع رسانه | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک و غیره |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مشخصات | 60cm*100m |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| سطح | براق، مات |
| چاپگر | اپسون L1800 L805 |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| چاپگر | چاپگر UV DTF |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |