| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| چاپگرهای سازگار | برای پرینترهای Epson DX5/6/7 |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| بسته بندی | بسته بندی خنثی یا سفارشی سازی |
| تعمیر و نگهداری کم | کنترل و ذخیره آسان با حداقل مراقبت مورد نیاز |
|---|---|
| گواهینامه OEKO-TEX | آزمایش مواد مضر برای اطمینان از استفاده ایمن |
| نوع چسب | پودر ذوب گرم TPU سازگار است |
| عاری از مواد شیمیایی مضر | بدون PVC ، فتالات یا مواد سمی |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول یا 4 رول در یک کارتن |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | پرینترهای UV DTF |
|---|---|
| روش چاپ | آکریلیک،بورد پی وی سی،گلاس |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| دوام | بالا |
| سازگاری | پرینترهای UV DTF |
|---|---|
| روش چاپ | آکریلیک،بورد پی وی سی،گلاس |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| دوام | بالا |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| درخواست | برچسب های داخلی و خارجی، تبلیغات، بسته بندی |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش پخت | قرار گرفتن در معرض نور UV |
| رنگ | سفید |