| گزینه های بسته بندی | در اندازه 1 کیلوگرم ، 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم موجود است. |
|---|---|
| مواد | پایه TPU با کیفیت بالا (پلی اورتان ترموپلاستیک) |
| سازگاری با جوهر | کاملاً با جوهر سفید + cmyk dtf کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| زمان تحویل | ۱ تا ۳ روز |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| رنگ | CMYKW+V |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| ابعاد | 35*45CM |
|---|---|
| نوع رسانه | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک و غیره |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| روش چاپ | چاپ UV |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| دفع حرارت | تا 80% |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |