| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | TPU |
|---|---|
| رنگ | سفید سیاه |
| درخواست | بعد از چاپ طرح بر روی فیلم DTF و درمان برای پیوند چاپ به پارچه اعمال می شود |
| قدرت چسبندگی | چسبندگی بالا به پارچه های روشن و تیره، اطمینان از چاپ طولانی مدت |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| روش چاپ | چاپ UV |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
| رنگ | سفید سیاه |
|---|---|
| مدت زمان نگهداری | حداکثر 18 ماه هنگام ذخیره در یک مکان خنک و خشک |
| دمای پخت | در پخت درجه حرارت 160-180 درجه سانتیگراد (320-350 درجه فارنهایت) مؤثر است. |
| نوع پودر | پودر چسبنده ذوب گرم برای چاپ DTF |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| نوع جوهر | جوهر UV |
|---|---|
| اندازه چاپ | 600 میلی متر |
| سر چاپ | XP600 / I1600/I3200 |
| رنگ جوهر | CMyk+w |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |