| ابعاد چاپ | 60*90 سانتی متر |
|---|---|
| سر چاپ | i3200،xp600 |
| سرعت چاپ | XP600 -2 6 پاس 9 ㎡ / ساعت 8 پاس 7 ㎡ / ساعت 12 پاس 4 ㎡ / ساعت |
| گزینه های نرم افزار چاپ | Riprint/MainTop/Photo Print |
| رابط | USB، اترنت |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Privacy Level | High |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| چاپگر | چاپگر UV DTF |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| مواد | TPU |
|---|---|
| رنگ | سفید سیاه |
| درخواست | بعد از چاپ طرح بر روی فیلم DTF و درمان برای پیوند چاپ به پارچه اعمال می شود |
| قدرت چسبندگی | چسبندگی بالا به پارچه های روشن و تیره، اطمینان از چاپ طولانی مدت |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
| Privacy Level | High |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
|---|---|
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |