| ابعاد | 35*45CM |
|---|---|
| نوع رسانه | شیشه، چوب، پلاستیک، فلز، سرامیک و غیره |
| وضوح چاپ | 1440dpi |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| DTF Film Compatibility | Ideal for use with DTF transfer film |
|---|---|
| اندازه ذرات | در نمرات ریز ، متوسط و درشت برای برنامه های متنوع موجود است |
| رنگ | پودر شفاف با چسبندگی و پوشش با کیفیت بالا |
| بسته بندی | بسته بندی ، بسته بندی هوایی برای حفظ یکپارچگی پودر |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| نوع جوهر | جوهر UV |
|---|---|
| اندازه چاپ | 600 میلی متر |
| سر چاپ | XP600 / I1600/I3200 |
| رنگ جوهر | CMyk+w |
| تکنولوژی چاپ | فرش فرعی UV |
| ضمانت اجزای اصلی | سه سال |
|---|---|
| نرم افزار چاپ | Riprint/MainTop/Photo Print |
| نام محصول | پرینتر تخت تخت UV با عملکرد بالا با ظرفیت بار 1000 کیلوگرم برای نیازهای چاپی سخت |
| نوع جوهر | CMYK+W+Vanish |
| رابط | USB، اترنت |
| زمان پیشرو | 5 تا 10 روز کاری |
|---|---|
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| دمای ذخیره سازی | زیر 30 درجه سانتی گراد |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| رنگ های پایه | فیروزه ای، سرخابی، زرد، سیاه، سفید |
| درخواست | برچسب های داخلی و خارجی، تبلیغات، بسته بندی |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش پخت | قرار گرفتن در معرض نور UV |
| رنگ | سفید |
| چسبندگی عالی | پیوند قوی به پارچه های سبک و تاریک |
|---|---|
| چاپهای انعطاف پذیر | حفظ ارتجاعی چاپ ، جلوگیری از ترک خوردگی یا لایه برداری |
| مقاومت در برابر کشش | مناسب برای پارچه های انعطاف پذیر مانند لباس ورزشی و لباس فعال |
| چسبندگی زیاد به پلی استر و پنبه | با الیاف طبیعی و مصنوعی خوب کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |