| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| دفع حرارت | تا 80% |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
|---|---|
| روش چاپ | چاپ UV |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| مواد | چسب PET |
| دوام | دوام طولانی |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دوام | دوام طولانی |
| روش چاپ | چاپ UV |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| ویسکوزیته | بالا |
| کدورت | مات |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |