| مواد | چسب PET |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| روش چاپ | چاپ UV |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
| رنگ پودری | سفید سیاه |
|---|---|
| گزینه های بسته بندی | 1 کیلوگرم، 5 کیلوگرم، 10 کیلوگرم |
| نقطه ذوب | 160-180 درجه سانتی گراد (320-356 درجه فارنهایت) |
| قدرت چسبندگی | بالا |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دوام | دوام طولانی |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| روش چاپ | چاپ UV |