| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
|---|---|
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| ضخامت | 75 میکرون |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| نوع | براق / مات |
|---|---|
| ضخامت | 75 میکرون |
| قابلیت کشش | بالا |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| درخواست | اکثر پارچه ها از جمله 100% پنبه، ابریشم، پلی استر، جین، نایلون، چرم، ترکیبی و غیره. |
|---|---|
| ذخیره سازی | مکان خنک و خشک |
| دوام | دوام طولانی |
| سازگاری جوهر | جوهر DTF |
| نوع چسب | ذوب داغ |
| گزینه های بسته بندی | در اندازه 1 کیلوگرم ، 5 کیلوگرم و 10 کیلوگرم موجود است. |
|---|---|
| مواد | پایه TPU با کیفیت بالا (پلی اورتان ترموپلاستیک) |
| سازگاری با جوهر | کاملاً با جوهر سفید + cmyk dtf کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| زمان تحویل | ۱ تا ۳ روز |
| اطلاعات بسته | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 20 کیلوگرم |
|---|---|
| مدت زمان نگهداری | معمولاً 12 ماه در مکانی خنک و خشک نگهداری می شود |
| رنگ | سفید سیاه |
| نقطه نرم شدن | 80-100 درجه سانتی گراد (176-212 درجه فارنهایت) |
| سازگاری با پارچه | با پارچه های پنبه ای، پلی استر، نایلون و ترکیبی به خوبی کار می کند و چسبندگی قوی و چاپ های بادوام را |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
|---|---|
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
|---|---|
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| نوع جوهر | جوهر DTF CMYK+W |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |