| قابلیت شستشو | عالی بود |
|---|---|
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| سازگاری جوهر | CMyk+w |
| نوع چسب | ذوب داغ |
| درخواست | چاپ DTF |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| سطح_پایان | درخشان |
|---|---|
| عرض | 60 سانتی متر |
| نام محصول | فیلم DTF |
| طول | 100 متر |
| رنگ | شفاف |
| رنگ | سفید سیاه |
|---|---|
| مدت زمان نگهداری | حداکثر 18 ماه هنگام ذخیره در یک مکان خنک و خشک |
| دمای پخت | در پخت درجه حرارت 160-180 درجه سانتیگراد (320-350 درجه فارنهایت) مؤثر است. |
| نوع پودر | پودر چسبنده ذوب گرم برای چاپ DTF |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| جوهر چاپ | CMyk+w |
|---|---|
| اندازه | 60cm*100m |
| پوست کندن | سرد / گرم / فوری |
| ضخامت | 75 مایل |
| بسته بندی | 2 رول/کارتن |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
|---|---|
| چاپ | دیجیتال |
| زمان چاپ | 1 روز |
| ضخامت | 75 میکرون |
| نوع | براق / مات |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |