| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
|---|---|
| نوع | براق / مات |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| چاپ | دیجیتال |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| درخواست | کلاه ، لباس ، منسوجات ، چرم ، کفش |
|---|---|
| مواد | PET |
| ویژگی | مات دو طرفه و یک طرفه |
| زمان انتقال | 5-10S |
| پودر | پودر ذوب داغ TPU |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |