| کیفیت چاپ | کیفیت بالا |
|---|---|
| کدورت | بالا |
| تضمین | 12 ماه |
| دوام | دوام طولانی |
| سرعت چاپ | سریع |
| نقطه ذوب | 95-125 درجه سانتی گراد (203-257 درجه فارنهایت) |
|---|---|
| ضخامت | 80 تا 100 ميکرو |
| نقطه نرم شدن | 80-100 درجه سانتی گراد (176-212 درجه فارنهایت) |
| دما را فشار دهید | 130-150 درجه سانتی گراد / 266-302 درجه فارنهایت |
| ذخیره سازی | مکان خنک و خشک |
| رنگ | CMYKW |
|---|---|
| تضمین | 12 ماه |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 1000 میلی لیتر |
| اندازه | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| کیفیت چاپ | کیفیت بالا |
| رنگ | CMYKW |
| سرعت چاپ | سریع |
| کدورت | بالا |
| پوشش | یک طرفه، دو طرفه |
|---|---|
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| تمومش کن | مات |
| زمان چاپ | 1 روز |
| مقدار | 50000 رول در هفته |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
|---|---|
| حداقل سفارش | 100 |
| روش پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| تمومش کن | مات |
| مقدار | 50000 رول در هفته |
| بسته بندی | دو |
|---|---|
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| زمان چاپ | 1 روز |
| رنگ | سفید/شفاف |
| مقدار | 50000 رول در هفته |
| قابلیت شستشو | عالی بود |
|---|---|
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 60cm*100m/ رول |
|---|---|
| تمومش کن | مات |
| ضخامت | 75 میکرون / 100 میکرون |
| مواد | PET |
| پوست کندن | داغ سرد |
| کیفیت | بالا |
|---|---|
| تضمین | 12 ماه |
| کیفیت چاپ | کیفیت بالا |
| بسته بندی | بسته کارتن |
| کدورت | بالا |