| روش پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
|---|---|
| تمومش کن | مات |
| حداقل سفارش | 100 |
| وزن | 80 گرم |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| مواد | پودر مبتنی بر TPU با کیفیت بالا (پلی اورتان ترموپلاستیک) |
|---|---|
| دوام | چاپ های ماندگار و بادوام را فراهم می کند که در برابر سایش و پارگی مقاومت می کنند |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیری برتر را ارائه می دهد ، اطمینان حاصل می کند که چاپ با گذشت زمان شکسته ، لایه برداری یا م |
| تماس نرم | بعد از پخت ، احساس نرم و راحت روی پارچه می گذارد ، ایده آل برای کاربردهای پوشیدنی است |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
|---|---|
| پاره شدن | سرد/گرم |
| چاپ | دیجیتال |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥100% |
| قابلیت کشش | بالا |
| تمومش کن | مات |
|---|---|
| روش پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| چاپ | دیجیتال |
| مقدار | 50000 رول در هفته |
| رنگ | سفید/شفاف |
| پوشش | 4-5 لایه |
|---|---|
| روش پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| تمومش کن | مات |
| مقدار | 50000 رول در هفته |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| رنگ | سفید/شفاف |
|---|---|
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| درخواست | چاپ صفحه، چاپ افست، چاپ دیجیتال |
| چسب | غیر چسبنده |
| ازدیاد طول در نقطه شکستن | ≥100% |
|---|---|
| پاره شدن | سرد/گرم |
| قابلیت کشش | بالا |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| نوع | براق / مات |
| مواد | PET |
|---|---|
| رنگ | سفید/شفاف |
| زمان چاپ | 1 روز |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| پوشش | 4-5 لایه |
| ذخیره سازی | مکان خنک و خشک |
|---|---|
| رنگ | سفید سیاه |
| نقطه نرم شدن | 80-100 درجه سانتی گراد (176-212 درجه فارنهایت) |
| دما را فشار دهید | 130-150 درجه سانتی گراد / 266-302 درجه فارنهایت |
| مقاومت در برابر شستشو | عالی؛ به طور معمول می تواند چندین بار شستشو را در دمای 40-60 درجه سانتیگراد (104-140 درجه فارنهایت) |
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
|---|---|
| قابلیت کشش | بالا |
| دمای انتقال | 130-150 درجه سانتیگراد |
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |