| سیستم تامین جوهر | سیستم عرضه ی مستمر جوهر |
|---|---|
| رنگ | W+V+CMYK |
| مدل | چاپگر DTF |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| مقدار هد چاپ | دو برابر |
| تعمیر و نگهداری کم | کنترل و ذخیره آسان با حداقل مراقبت مورد نیاز |
|---|---|
| گواهینامه OEKO-TEX | آزمایش مواد مضر برای اطمینان از استفاده ایمن |
| نوع چسب | پودر ذوب گرم TPU سازگار است |
| عاری از مواد شیمیایی مضر | بدون PVC ، فتالات یا مواد سمی |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول یا 4 رول در یک کارتن |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
| سیستم تامین جوهر | سیستم عرضه ی مستمر جوهر |
|---|---|
| رنگ | W+V+CMYK |
| مدل | چاپگر DTF |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| مقدار هد چاپ | دو برابر |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
|---|---|
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| نمونه | آزاد |
|---|---|
| جوهر | جوهر DTF |
| پودر | ذوب داغ |
| مشخصات | 42 سانتی متر |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول/کارتون یا 4 رول/کارتون |
| نوع سر چاپ | دو هد چاپ XP600 |
|---|---|
| عرض چاپ | ۳۰۰ میلی متر |
| جوهر چاپ | CMyk+w |
| ماده | شیکر پودر |
| حوزه کاربرد | فیلم و پودر |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Material | PET Adhesive |
| Printing Method | UV Printing |
| Privacy Level | High |
| رده محصولات | مواد چاپی UV |
|---|---|
| سوالات متداول | انواع سطوحی که مواد چاپ UV SWONDER SW04 می توانند به آن پایبند باشند، سازگاری با محیط زیست، مناسب بو |
| نام محصول | Gold and sliver Uv Dtf Ab Pet Film Roll طلایی نقره ای A1 Ab فیلم انتقال Uv |
| مناسب برای | تابلوهای داخلی/خارج، نمایشگرهای تبلیغاتی تاثیرگذار و بسته بندی با کیفیت بالا |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| رنگ | طلا/تکه/نقره لیزر/قرمز |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m |
| چاپگر | چاپگر UV DTF |
| درخواست ها | Widely used in various handicrafts, wood products, ceramic products, packaging boxes, plastics, s |
| جزئیات بسته بندی | کارتن |