| دوام | دوام طولانی |
|---|---|
| نوع چسب | ذوب داغ |
| بسته حمل و نقل | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم |
| دما را فشار دهید | 130-150 درجه سانتی گراد / 266-302 درجه فارنهایت |
| زمان را فشار دهید | 8-15 ثانیه |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| روش چاپ | چاپ UV |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| نوع | براق / مات |
|---|---|
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| ضخامت | 75 میکرون |
| ویژگی ها | وضوح بالا، چسبیدن جوهر عالی |
| سرعت چاپ | سریع |
|---|---|
| کدورت | بالا |
| نوع چاپ | چاپ دیجیتال |
| تضمین | 12 ماه |
| بسته بندی | بسته کارتن |
| اندازه خشک کردن | فیلم حیوانات خانگی A3،A3+ |
|---|---|
| سرعت چاپ | 4 پاس: 6 متر در ساعت 6 پاس: 4 متر در ساعت 8 پاس: 2 متر در ساعت |
| انواع رسانه ها | فیلم، کاغذ، پارچه |
| نرم افزار چاپ | Maintop 6.1 |
| ماده | شیکر پودر |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
|---|---|
| پوشش | 4-5 لایه |
| مقاومت در برابر اشک | قوی |
| درخواست | چاپ فیلم |
| مواد | پلی استر |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| دفع حرارت | تا 80% |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| چسبندگی عالی | پیوند قوی به پارچه های سبک و تاریک |
|---|---|
| چاپهای انعطاف پذیر | حفظ ارتجاعی چاپ ، جلوگیری از ترک خوردگی یا لایه برداری |
| مقاومت در برابر کشش | مناسب برای پارچه های انعطاف پذیر مانند لباس ورزشی و لباس فعال |
| چسبندگی زیاد به پلی استر و پنبه | با الیاف طبیعی و مصنوعی خوب کار می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| جوهر | CMyk+w |
|---|---|
| طول | 100 متر |
| نوع ماده | فیلم |
| مواد | پلی استر |
| لایه برداری | خنک / داغ |