| مواد | چسب PET |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| پاره شدن | سرد / گرم / فوری |
|---|---|
| سازگاری | سازگار با اکثر پارچه ها |
| مشخصات | A4 / A3 / A3 + / 30 سانتی متر / 33 سانتی متر / 42 سانتی متر / 60 سانتی متر / 120 سانتی متر * 100 متر |
| ضخامت | 75 میکرون |
| قابلیت کشش | بالا |
| مواد | PET |
|---|---|
| رنگ | سفید/شفاف |
| زمان چاپ | 1 روز |
| اندازه | 30cm/33cm/40cm/60cm/120cm |
| پوشش | 4-5 لایه |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| روش لایه برداری | لایه برداری داغ |
|---|---|
| ضخامت | 75 میکرون |
| طول | 100 متر |
| مواد | پلی استر |
| درخواست | چاپ انتقال حرارت |
| مواد | PET |
|---|---|
| رنگ | سفید |
| اندازه | 30cm*100m |
| پوشش | 4-5 لایه |
| تمومش کن | مات |
| مواد | پلی استر |
|---|---|
| چسب | غیر چسبنده |
| نوع | فیلم |
| دما | بالا |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| ضخامت | 75 میکرون (میکرومتر) ، ارائه ترکیبی متعادل از انعطاف پذیری و durabilit |
|---|---|
| شفافیت بالا | فیلم شفاف که امکان چاپ و انتقال طرح های پر جنب و جوش را با وضوح بالا دارد. |
| مقاومت گرما | قادر به تحمل دمای بالا در طول فرآیند انتقال گرما بدون تحریف. |
| سازگار با جوهرهای CMYK+W | آره |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول یا 4 رول در یک کارتن |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| روش چاپ | چاپ UV |
| استفاده | پارچه، کفش، کلاه |
|---|---|
| اندازه اطلاعات اندازه | 60cm*100m/ رول |
| زمان پرس حرارتی | 10-15 ثانیه |
| پودر چاپ | چسب ذوب داغ سفید |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول/کارتون یا 4 رول/کارتون |