| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| مقاومت در برابر دما | درمان ها به طور موثری در دماهای مختلف از 160-180 درجه سانتیگراد (320-350 درجه فارنهایت) ، اطمینان از |
|---|---|
| قدرت چسبندگی | چسبندگی بالا به فیلم چاپ شده، اجازه می دهد تا طراحی به راحتی به پارچه منتقل شود |
| پایان صاف | یک سطح صاف و مسطح را بر روی چاپ ها فراهم می کند و احساس نرم و راحت پس از درمان را باقی می گذارد |
| زرد نشدن | با گذشت زمان زرد نمی شود ، و اطمینان حاصل می کند که نشاط چاپی دست نخورده باقی می ماند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| High-Resolution Prints | Ensures sharp and detailed designs |
|---|---|
| رنگ های زنده | رنگهای غنی و عمیق با وفاداری با رنگ بالا تولید می کند |
| چاپ های واضح و واضح | در طرح های پیچیده ، شفافیت و وضوح را حفظ می کند |
| Uniform Finish | Ensures a smooth, even coating after curing |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| جوهر | CMyk+w |
|---|---|
| کدورت | کدورت بالا برای چاپ جوهر سفید ترد |
| مقاومت در برابر حرارت | در هنگام نقل و انتقالات می تواند در برابر گرمای زیاد مقاومت کند |
| بسته بندی | بسته بندی رول برای کار آسان |
| ماده | شیکر پودر |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| مواد | پلیمر |
|---|---|
| نوع چسب | ذوب داغ |
| نوع | پودر |
| دما را فشار دهید | 130-150 درجه سانتی گراد / 266-302 درجه فارنهایت |
| اطلاعات بسته | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 20 کیلوگرم |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| رنگ | سفید/شفاف |
|---|---|
| تمومش کن | مات |
| حداقل سفارش | 100 |
| ضخامت | 75 میکرون/100 میکرون |
| درخواست | لباس، کيف، کفش |
| رنگ | شفاف |
|---|---|
| درخواست | چاپ |
| ضخامت | 75 میکرون |
| اندازه | 30cm*100m |
| مقاومت در برابر اشک | بالا |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |