| نوع چسب | انتقال حرارت |
|---|---|
| اندازه | A4 |
| قابلیت شستشو | قابل شستشو در ماشین لباسشویی |
| دوام | طولانی مدت |
| نوع ماده | فیلم |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| زمان خشک شدن | فوری |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| محدوده دما | 150-180 ℃ |
|---|---|
| قدرت کششی | ≥20MPa |
| نوع | فیلم |
| لاینر رها کنید | روکش سیلیکونی |
| ضخامت | 75 میکرون |
| جوهر | CMyk+w |
|---|---|
| پاره شدن | سرد |
| اندازه | 42 سانتی متر * 100 متر |
| شرایط انتقال حرارت | دما: 130-150 ℃، زمان: 6-12 ثانیه / زمان، فشار: بالای 0.24 کیلوگرم بر سانتی متر ^ 2 |
| پارچه سازگاری | می تواند برای پارچه های لاستیکی معمولی و بزرگ مانند پنبه، بافندگی، مخلوط و غیره استفاده شود |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| ابعاد چاپ | 60*90 سانتی متر |
|---|---|
| سر چاپ | i3200،xp600 |
| سرعت چاپ | XP600 -2 6 پاس 9 ㎡ / ساعت 8 پاس 7 ㎡ / ساعت 12 پاس 4 ㎡ / ساعت |
| گزینه های نرم افزار چاپ | Riprint/MainTop/Photo Print |
| رابط | USB، اترنت |