| سرعت انتقال | فرآیند انتقال سریع و کارآمد |
|---|---|
| انواع رسانه ها | جوهر و پودر |
| وزن | 5 کیلوگرم |
| نوع سر چاپ | دو هد چاپ XP600 |
| اندازه خشک کردن | فیلم حیوانات خانگی A3،A3+ |
| حجم | 1000 میلی لیتر |
|---|---|
| ویسکوزیته | بالا |
| کدورت | مات |
| روش پخت | نور فرابنفش |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| سرعت فیلم | بالا |
|---|---|
| اندازه | 60 سانتی متر |
| نوع ماده | فیلم |
| رنگ | پاک شده |
| میزان وضوح تصاویر | بالا |
| ضخامت | 75 میکرون |
|---|---|
| نوع ماده | فیلم |
| شفافیت | بالا |
| تمومش کن | درخشان |
| مواد | پلی استر |
| رنگ | شفاف |
|---|---|
| قدرت لایه برداری | 3-5N/25mm |
| نوع | فیلم |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لاینر رها کنید | کاغذ پوشش داده شده سیلیکونی |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مشخصات | 60cm*100m |
| نوع جوهر | جوهر UV |
| سطح | براق، مات |
| چاپگر | اپسون L1800 L805 |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| روش چاپ | چاپ UV |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |