| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/33cm*100m/42cm*100m/60cm*100/A4/A3/A3+ |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| درخواست | چاپ پوشاک |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مقاومت در برابر شستشو | مقاوم در برابر محو شدن و سایش ، حتی پس از شستشوی چندگانه |
|---|---|
| حفاظت از اشعه ی UV | در برابر آسیب UV مقاومت می کند ، و یکپارچگی رنگ چاپی را حفظ می کند |
| مقاوم در برابر سایش | چاپ ها را حتی پس از قرار گرفتن در معرض اصطکاک به دنبال جدید نگه می دارد |
| ضد آب | یکپارچگی را در محیط های مرطوب یا مرطوب حفظ می کند |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |