| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| رنگ | CMyk+w |
|---|---|
| سازگاری | پرینترهای DTF |
| روش چاپ | مستقیم به فیلم |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| رنگ | CMYK+White+Vernish |
|---|---|
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| روش چاپ | چاپ UV |
| زمان خشک شدن | فوری |
| سازگاری | طیف گسترده ای از زیربناها |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| مواد | پلیمر |
| پوشش سطح | براق، مات |
| ضخامت | 0.1mm-5mm |
| سر چاپ | 1 |
|---|---|
| سازگاری جوهر | CMYK+جوهر سفید |
| روش چاپ | سازگار با هر چاپگر جوهر سفید |
| سازگار با پودر ذوب گرم TPU | آره |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول یا 4 رول در یک کارتن |
| سازگاری | پرینترهای UV DTF |
|---|---|
| روش چاپ | آکریلیک،بورد پی وی سی،گلاس |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| دوام | بالا |
| سازگاری | پرینترهای UV DTF |
|---|---|
| روش چاپ | آکریلیک،بورد پی وی سی،گلاس |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| دوام | بالا |
| سازگاری | پرینترهای UV DTF |
|---|---|
| روش چاپ | آکریلیک،بورد پی وی سی،گلاس |
| چسبندگی | قوی |
| کیفیت | بالا |
| دوام | بالا |