| روش پخت | نور فرابنفش |
|---|---|
| رنگ | CMYKW+V |
| کیفیت | بالا |
| مدل قابل اجرا | DX5، DX7، XP600، TX800 |
| نوع | جوهر چاپ دیجیتال LED |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| انعطاف پذیری | انعطاف پذیر |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
|---|---|
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| سازگاری جوهر | محلول زیست محیطی، محلول، UV، لاتکس |
| نوع چسب | ذوب داغ |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| نوع محصول | مواد چاپی |
|---|---|
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |
| قابلیت کشش | بالا |
| ضخامت | 0.1 میلی متر |
|---|---|
| نوع محصول | مواد چاپی |
| قابلیت شستشو | عالی بود |
| اندازه | ۱ کیلوگرم |
| مقاومت گرما | تا 180 درجه سانتیگراد |