| پوشش سطح | شفاف.سفید |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| روش چاپ | چاپ UV |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
|---|---|
| دفع حرارت | تا 80% |
| سطح حریم خصوصی | بالا |
| دوام | دوام طولانی |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Color | Gold/sliver/laser Silver/red |
|---|---|
| Material | PET Adhesive |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| Printing Method | UV Printing |
|---|---|
| Surface Finish | Transparent.white |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
|---|---|
| روش چاپ | چاپ UV |
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| مواد | چسب PET |
| دوام | دوام طولانی |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| روش چاپ | چاپ UV |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| دوام | دوام طولانی |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| نوع جوهر | جوهر UV CMYKW + Vanish |
| دفع حرارت | تا 80% |
|---|---|
| محصول | یک فیلم + فیلم B = 1 مجموعه |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دوام | دوام طولانی |
| روش چاپ | چاپ UV |
|---|---|
| مقاومت | مواد شیمیایی، خراش، اشعه UV |
| دفع حرارت | تا 80% |
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| پوشش سطح | شفاف.سفید |