| دما | بالا |
|---|---|
| پوتد پاره کننده | داغ سرد |
| نوع ماده | فیلم |
| شرکت تولیدی | تولیدات DTF |
| درخواست | تن پوش |
| مواد | PET |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m |
| تمومش کن | مات و براق |
| ضخامت | 75 میکرون |
| لایه برداری | سرد |
| Material | PET Adhesive |
|---|---|
| Heat Rejection | Up To 80% |
| Resistance | Chemical, Scratch, UV |
| Durability | Long-lasting |
| روش چاپ | چاپ UV |
| عرض فیلم | 30 سانتی متر ، 33 سانتی متر ، 42 سانتی متر ، 60 سانتی متر |
|---|---|
| نوع پوست | گزینه های پوست گرم و سرد |
| سازگاری | پنبه، پلی استر |
| نوع صورتی | سازگار با CMYK و جوهر سفید برای چاپ های پر جنب و جوش و با کیفیت بالا |
| دوام | مقاوم به شستشو با رنگ های طولانی مدت که بعد از شستشو های متعدد محو نمی شوند. |
| گزینه های عرض فیلم | در اندازه های 30 سانتی متر ، 33 سانتی متر ، 42 سانتی متر و 60 سانتی متر موجود است |
|---|---|
| نوع پوست | پوست داغ و گزینه های پوست سرد برای انعطاف پذیری |
| سازگاری مواد | روی پنبه ، پلی استر و مخلوط کار می کند |
| سازگاری جوهر | سازگار با جوهرهای CMYK و سفید برای چاپ های پر جنب و جوش |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول یا 4 رول در یک کارتن |
| پوست سرد و گرم | گزینه های لایه برداری همه کاره امکان استفاده آسان از پارچه های سبک و تاریک را فراهم می کند ، و از ان |
|---|---|
| چاپ های با وضوح بالا | ایده آل برای طرح های پیچیده ، گرافیک تمام رنگ و آرم ها ، اطمینان از جزئیات واضح و رنگ های پر جنب و ج |
| احساس نرم | بر خلاف فیلم های انتقال سنتی ، فیلم DTF ما روی پارچه نرم و انعطاف پذیر باقی می ماند و احساس طبیعی را |
| سازگاری پارچه ای در سراسر پارچه در سراسر | یکپارچه روی انواع مواد از جمله پنبه ، پلی استر ، مخلوط ها و موارد دیگر کار می کند. |
| جزئیات بسته بندی | 2 رول یا 4 رول در یک کارتن |
| مواد | TPU |
|---|---|
| رنگ | سفید سیاه |
| درخواست | بعد از چاپ طرح بر روی فیلم DTF و درمان برای پیوند چاپ به پارچه اعمال می شود |
| قدرت چسبندگی | چسبندگی بالا به پارچه های روشن و تیره، اطمینان از چاپ طولانی مدت |
| جزئیات بسته بندی | 1 کیلوگرم / 5 کیلوگرم / 10 کیلوگرم / 25 کیلوگرم / 50 کیلوگرم |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |
|---|---|
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
| Durability | Long-lasting |
| Size | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| مواد | چسب PET |
|---|---|
| Durability | Long-lasting |
| Heat Rejection | Up To 80% |
| درخواست | پلاستیک، شیشه، سرامیک، کاغذ، مقوا |
| Product | A Film + B Film=1 Set |
| Surface Finish | Transparent.white |
|---|---|
| اندازه | 30cm*100m/60cm*100m/A4/A3 |
| Application | Plastic, Glass, Ceramics, Paper, Paperboard |
| Flexibility | Flexible |
| Ink Type | CMYKW+Vanish UV Ink |